OMEGA - cestovní kancelář » Společnost » Autobusová doprava

Autobusová doprava

Naše soukromá autobusová doprava byla založena za již zmíněných podmínek a za celou dobu existence se klienti mohli spolehnout na profesionální přístup všech našich řidičů, u kterých je samozřejmostí ochota, vstřícnost, upravenost a znalost dopravních předpisů a zvyklostí po celé Evropě. Řidiči se účastní pravidelně všech profesních školení, která jsou Ministerstvem dopravy vyžadována.

Ve vozovém parku máme naše dva autobusy : Karosa LC 936 s klimatizací ( 45 + 1 + sedadlo pro řidiče), též vybavená jako předešlá. Třetí  Mercedes - Benz 350 ( 49 + 1 + sedadlo řidiče), vybavení stejné – dva monitory, WC a bezpečnostní pasy pro všechny cestující . Všechny autobusy jsou zákonně i havarijně pojištěné. Na přepravu školních skupin s větším objemem zavazadel vlastníme i termo přívěsný vozík . Na individuální dopravu používáme osobní vůz Mazda 6 vagon, pro 4 cestující, s větším zavazadlovým prostorem a střešním nosičem na lyže nebo kola.

Samozřejmostí je i spolupráce se spřátelenými dopravními firmami, které jsou za léta spolupráce prověřené a profesionální.

Autobusy Mercedes-Benz 350

Autobus Mercedes Autobus Mercedes Autobus Mercedes - pohled na řidiče
Autobus Mercedes - vnitřek Autobus Mercedes - vnitřek Autobus Mercedes - vnitřek
Autobus Mercedes - vnitřek Autobus Mercedes - ohřívač vody Autobus Mercedes - WC

Autobusy Karosa LC 936

Autobus Karosa Autobus Karosa Autobus Karosa - vnitřek
Autobus Karosa - kávomat Autobus Karosa - pohled na řidiče  

text naposledy upraven: 03.04.2012

Společnost
Zájezdy